Jdi na obsah Jdi na menu
 


„Spolupráce“
 

Téma č. 29 Otrocká práce

Fandom: Harry Potter 

Pokračování drabble Překvapivé zjištění a Rozptýlení v pracovní době.
 

Co mě to napadlo spolupracovat zrovna se Severusem Snapeem? Uvažovala Hermiona Grangerová, když míchala lektvar. 

Věděla, kdo to je, když o to místo žádala.  

Bývalý Smrtijed, bývalý dvojitý agent, bývalý profesor lektvarů v Bradavicích. Bastard, co jí za sedm let nedal V, přestože by si ho mnohokrát zasloužila, ignoroval její znalosti a urážel ji jen proto, že byla kamarádkou chlapce-kterého-nenáviděl.  

Muž s minimálními sociálními dovednostmi, sarkasmem místo smyslu pro humor, děsivými nároky, ignorující pracovní dobu a soukromý život svých zaměstnanců, neschopný ocenění odvedené práce. A se sakra pěkným zadkem. 

 

Buď mě zabije on, nebo ten lektvar, který jsem právě zkazila.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A co na to prvobytně pospolná společnost?

(Claire, 24. 6. 2012 19:49)

To je vážně smutné, že tak inteligentní dívka není schopna na našem úřžasném hrdinovy najít více kladného a hodného pozornosti, než jen ten zadek. Sama si tím vystavuje vizitku - jen kvůli tomu uzavřela v mnoha směrech nevýhodnou smlouvu?

Re: A co na to prvobytně pospolná společnost?

(Suzanne, 24. 6. 2012 20:06)

Víc se mi toho do těch sta slov zase nevešlo:) Předpokládám, že Hermiona by dobrovolně spolupracovala se Severusem kvůli jeho zkušenostem - a ten (dle mé představy pěkný) zadek je jen roztlylující bonus:)
Moje práce je také ve všem směrech nevýhodná a ještě ke všemu tu nemám ani nikoho, komu bych mohla (samozřejmě nenápadně) koukat na ten zadek:)) Díky za komentář.
Hm, teď mě napadlo, že až budu mít čas, tak bych ta na sebe navazující drabble mohla propojit prokliky. Aby to bylo přehlednější...