Jdi na obsah Jdi na menu
 


Láska přežije i karafiát


Téma č. 28 Červený karafiát 

Fandom: Harry Potter


Na první rande jí přinesl karafiát. Červený. Jeden.

Aspoň to byl lichý počet.

Nevěděla, co by udělala, kdyby jí přinesl dva.

Nejspíš nic. Byla zamilovaná. První velká láska. Čekala na něj dlouho a nakonec se dali dohromady za výjimečných okolností. Poprvé ji objal a políbil ve vypjatém okamžiku před Velkou bitvou. Tehdy netušili, jestli přežijí. Budou mít kde žít, pokud ano? Setkají se se svými milovanými a přáteli? Nestanou se lovnou zvěří pro Smrtijedy, kdyby vyhráli?

Dobře to dopadlo. Harry zabil Pána zla. A ona začala s Ronem chodit.

Pak jí přinesl karafiát. Zaplašila stín pochyb a šla do toho.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

????

(Claire, 16. 6. 2012 19:54)

Škoda, že je pevně stanoven počet slov. Docela dost by mne zajímalo - čeho přesněji se ty pochyby týkaly.
A to ještě neměla nejmenší tušení (ty možná taky ne, vzhledem k věku), že tady v Česku jsou zrovna tyhle kytky, chudinky, zprofanované coby oficiální sudružská květena dob totalitních.

Re: ????

(Suzanne, 16. 6. 2012 20:55)

Já bych si vymyslela hned asi sto pochyb ohledně Rona, ale nejsem Hermiona, ani Rowlingová:) Navíc jsem se rozhodla, že jednou musím být na Rona taky hodná, protože jinak mě bude chodit strašit za to, jakýho moulu z něj pořád dělám:)
No jo, soudruzi karafiátu definitivně zničili pověst. Zadavatelky to tak taky myslely, jenže mně se jaksi nepodařilo přijít na to, jak komunismus a svět Harryho Pottera propojit:) Jinak, nejsem tak strašně mladá, narodila jsem se ještě před revolucí, ale je fakt, že mě v té době zajímalo spíš tahání kačera, než v jakém režimu žiju:) Díky za komentář.