Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozptýlení v pracovní době

 

Téma č. 16 Jak na pevné boky

Fandom: Harry Potter


A/N: Pokračování drabble Překvapivé zjištění.

Jak to ten chlap sakra dělá? Přemýšlela Hermiona Grangerová trochu rozladěně, když připravovala přísady na vlkodlačí lektvar.

Nebylo fér, aby nějaký muž měl takovýhle zadek, nohy, boky, břicho, prostě všechno. Ona musela každé ráno hodinu šlapat na rotopedu a obloukem se vyhýbat rychlému občerstvení, aby pořád oblékla velikost 36.

Navíc ji jeho tělo rozptylovalo v pracovní době. Prostě musela přemýšlet o tom, jestli si udržuje postavu cvičením, dietou, tancem nebo sexem. A pak musela přemýšlet o tom, jak vypadá nahý a jaký je v posteli.

Což s mistrem nitrozpytu v jedné laboratoři byl dost dobrý způsob, jak umřít ošklivou smrtí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anorektička :-)

(Ivet, 7. 5. 2012 20:07)

Velikost 36? A ještě k tomu přes boky? No, doteď jsem měla pocit, že je mi podobná....ale představa jistého Mistra lektvarů, třeba při tanci, mě dost rozptyluje od učení. A vůbec nepomáhá, že se učím v posteli :-P Aspoň, že mě do hlavy nevidí :-)

Re: Anorektička :-)

(Suzanne, 7. 5. 2012 20:21)

Tu velikost jsem vzala podle sebe a myslela jsem ji celkově:) Nemám tušení, kolik centimetrů přes boky odpovídá velikosti 36 - a raději to ani nechci vědět:) Rozptylovat se při učení sice není vhodné, ale člověk si taky potřebuje odpočinout a s představou tančícího (nebo nahého) Severuse, by to mohl být příjemný odpočinek:) Děkuji za komentář.

Re: Re: Anorektička :-)

(Ivet, 9. 5. 2012 20:36)

Tak to bude asi chyba ve mně a v mém vztahu k rotopedu :-D
já děkuji za úžasné povídky - chodím si sem zlepšovat náladu třeba po vyhazovu od zkoušek :-)

Re: Re: Re: Anorektička :-)

(Suzanne, 11. 5. 2012 15:52)

Těší mě, že ti tyto stránky zlepšují náladu, jen doufám, že za případné neúspěchy u zkoušek nemůžou:)

Toho bych se nebála

(Claire, 7. 5. 2012 19:34)

Jen aby nebyla překvapená. Taky by mohla zemřít na následky úplného vyčerpání. A nemyslím tím, že by přehnala jízdu na rotopedu. Spíš by mohl mistr nitrozpytu své poznatky vyhodnotit a zúročit jiných způsobem.

Re: Toho bych se nebála

(Suzanne, 7. 5. 2012 20:18)

Má to ještě pokračování, i když už je takové slabší. Tohle jsou humoristická drabble psané z pohledu Hermiony, takže, jak se k tomu staví Mistr lektvarů, se nedozvíme. Ale zatím ji nezabil...:) Díky za komentář.