Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ministerský ples

ministersky-ples.jpg

 

Popis: Vedoucí bystrozorka Anthea má práce až nad hlavu. Lucius Malfoy poskytl slavnému ženskému časopisu své fotografie a otevřený rozhovor. A vyvolal tím řadu nečekaných reakcí...

Žánr: romantika, trocha humoru

Hlavní postavy: Anthea (AUTP/Lucius Malofoy, Harry Potter

Beta: ?

Stav: dokončená

Poznámka autorky: Název je nudný, neoriginální a původně měl být pouze pracovní. Stále jsem ale nepřišla na lepší. 

Varování: Povídka nemá se Životem Malfoyů nic společného. Ehm… Až na to, že Ze života Malfoyů slušně vykrádá. Tenhle nápad se mi totiž zrodil právě při psaní Ze života Malfoyů – a po přečtení budete přesně vědět kdy.

Na druhou stranu si říkám, že některé autorky donekonečna vykrádají samy sebe – a ještě tím vydělávají desítky milionů. Takže si myslím, že já si taky můžu dovolit vykrádání vlastních nápadů. Obzvlášť když za to nedostanu ani korunu. Doufám, že se vám Ministerský ples a Ze života Malfoyů ale nebudou plést, protože povídky k sobě opravdu nepatří, jen pracují se stejným nápadem:)

 

Příspěvky

Ministerský ples

26. 2. 2016

Z časových důvodů se mis stále nedaří dopsat Ze života Malfoyů. Tak vám jako cenu útěchy přináším jednorázovou povídku Ministerský ples. Doufám, že se vám Ministerský ples a Ze života Malfoyů ale nebudou plést, protože povídky k sobě nepatří, ale pracují se stejným nápadem:)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ministerský ples | Komentářů: 8